دکتر اکبر زمانی وکیل پایه یک دادگستری
درباره من

دکتر اکبر زمانی

اینجانب دکتر اکبر زمانی ، وکیل پایه یک دادگستری، قاضی سابق، مدرس دانشگاه، دکترای حقوق خصوصی ونفر اول دوره کارآموزی قضایی با سوابق تدریس، قضاوت و وکالت آماده ارائه مشاوره و راهنمایی به صورت رایگان می باشم، قبل از انجام هرگونه معامله و انعقاد قرارداد با اینجانب مشورت نمایید. بدون ‌شک، پیشگیری بهتر از درمان است. فراموش نکنید قانونگذار از افراد ساده لوح حمایت نمی کند. قبل از اینکه طعمه افراد کلاهبردار و شیاد قرار گیرید، با یک حقوقدان مشورت نمایید.

تماس با من

دکتر اکبر زمانی وکیل پایه یک دادگستری
:فواید پیگیری سایت

1-روزانه از قوانین جدید التصویب مطلع شوید .

2-تمام مشکلات حقوقی خود را در صفحه تماس با ما یا تماس تلفنی یا ارسال پیامک بیان نمایید ،تا پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت نمایید.

3-برای حل مشکلات حقوقی و مشاوره و حتی تنظیم دادخواست و لایحه نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید.

رسالت و هدف از تاسیس این سایت ارتباط دوجانبه برای حل منازعات و جلوگیری از بروز اختلافات و ارائه راهکارهای متناسب حقوقی و حل و فصل دعاوی می باشد که این تجربه بر اساس سالها وکالت، قضاوت و تدریس بدست آمده ،این ارتباط حقوقی یقیناً حس آرامش و اطمینان را برای شما به ارمغان خواهد آورد، چرا که بدون پرداخت هیچ هزینه ای مشکلات حقوقی خود را حل می‌کنید و از قوانین نیز مطلع می گردید، در خاتمه ما را همراهی کنید تا در یک مسابقه برد ،بردشرکت نمایید.

مزایای مشاوره ؛

در گذشته برای دریافت مشاوره حقوقی می بایست با تعیین وقت قبلی با وکیل موردنظرتان ارتباط برقرار میکردید ولیکن در حال حاضر اینجانب به صورت تمام وقت در حال ارائه مشاوره حقوقی و راهنمایی به صورت رایگان به تمام اشخاص در سراسر جهان می باشم. در صورتی که شما مشاوره تخصصی در هر زمینه اعم از کیفری ،حقوقی ، خانوادگی ، ثبتی ، مالیاتی ، ملکی و غیره داشته در کمترین زمان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای مشاوره تخصصی در همان زمینه مورد نظرتان را دریافت می نمایند.

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین؛

1-امکان ارتباط سریع تلفنی ، آنلاین و مستقیم با وکیل

2-امکان ارسال مدارک و دادنامه به صورت آنلاین

3-صرفه جویی در زمان و هزینه

4-دریافت لایحه دفاع و دادخواست

5-مشاوره حقوقی تلفنی کاملاً رایگان

همچنین با پیگیری سایت می توانید ؛نحوه محاسبه خسارات تاخیر تادیه بر مبنای شاخص بانک مرکزی، نحوه محاسبه دیه و حق الزحمه داوری هزینه های دادرسی ، محاسبه حق الوکاله وکیل دسترسی داشته باشید و همچنین دسترسی سریع و آسان به تمامی قوانین کاربردی. فراموش نکنید ؛ پاره ای از تجربیات به هیچ نحو در دانشگاه ،تحصیل و مطالعه حاصل نمی گردد، بلکه متعاقب اقدامات اجرایی و پیگیری پرونده های و مشاهده عینی شکایتها و دعاوی حاصل شده اند ، بنابراین از تجربیات بدست آمده ، رایگان استفاده کنید .

با احترامات فائقه

اکبر زمانی